KURUMSAL

Akademi Yalıtım 2011 yılında nem,rutubet ve su yalıtım uygulamalarında, öncü bir firma olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluş amacına uygun olarak sorun değil, çözüm odaklı ve sonuca yönelik kaliteli çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Ayrıca firmamız, her geçen gün gelişen ülkemizde proje odaklı olarak da çalışmakta olup, diğer tüm firmalar için gerek Ar-Ge gerekse kalkınma amaçlı proje geliştirmelerine ve yine gerektiğinde danışmanlık yaparak sistem çözümleri, ekonomik ve kaliteli çözüm arayışları ile sektörde yerini sağlamlaştırmaktadır.Deneyimli ve eğitimli kadrosu, gelişime açık düşünce yapısı, teknoloji yakından takip eden anlayışı ve geleceğin önemli firmalarından biri olmaya aday olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz:

         İçerisinde zamanımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz yapılarımızı daha sağlıklı ve konforlu hale getirmek. Bu çizgi doğrultusunda diğer firmalara da projeler geliştirerek yardımcı olmak. 

Vizyonumuz:

         İç mekanların vazgeçilmez çözüm ortağı olmak. Büyümeye ve gelişime açık, genç ve dinamik kadrosu ile, geniş ürün yelpazemiz, yetişmiş tecrübeli elemanlarımız ve önceliğimiz olan müşterilerimize gösterdiğimiz özen ile sektörde sağlam ve kalıcı bir yer edinmek…

Facebook takip et
Twitter takip et
Google Plus takip et